Targi w Warszawie i Kielcach

W Polsce targi coraz bardziej rosną w siłę, oczywiście mają swoje ulubione miejsca. Targi w Warszawie, Kielcach czy Poznaniu, to jedne z największych wydarzeń handlowych i promocyjnych w Polsce. W ich trakcie swoją ofertę prezentują tysiące wystawców nie tylko z kraju, ale również zagranicy. Przemysł, rolnictwo, nowe technologie, zdrowie i uroda, nieruchomości, sport, praca – to tylko wybrane z wielu tematów targów w tych miastach. Każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego!

 

W mieście Kielce targi organizowane są przez firmę Targi Kielce, która dysponuje ponad 90 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i dzięki temu jest jednym z liderów targowych w kraju. Z kolei miasto Warszawa dysponuje różnymi przestrzeniami wystawienniczymi. Zaliczają się do nich między innymi Ptak Warsaw Expo czy EXPO XXI Warszawa. Liderem w branży wciąż pozostaje Poznań, który stał się wręcz historycznym symbolem tragów, posiadającym 50 % wydarzeń targowych w Polsce.

W trakcie wydarzeń w stolicy, Kielcach, czy innych ośrodkach targowych odwiedzający mogą zapoznać się z różnorodnymi produktami i usługami kilkuset różnych firm, zakupić różne artykuły lub złożyć na nie zamówienia, a także nawiązać przyszłościowe kontakty biznesowe.

 

Aby wyróżnić się spośród wielu wystawców, warto zainwestować w przyciągające wzrok stoisko handlowe. W naszej firmie Brand Creation wiemy, jak stworzyć dla ciebie funkcjonalną i estetyczną zabudowę, razem z którą można od razu wzbudzić zainteresowanie wśród odwiedzających targi. Nasze stoiska już niejednokrotnie były wybierane na wydarzenia targowe w miastach Kielce, i Warszawa, Poznań oraz wielu innych. Teraz mogą również promować twoją firmę. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą zaprezentowaną na naszej stronie!