Projektowanie

Bardzo chętnie tworzymy projekty od zera, wykorzystując pokłady kreatywności naszych projektantów.  Dzięki działowi 2D, przygotowujemy grafiki do druku, które drukujemy na własnych ploterach i drukarkach wielkoformatowych. Dzięki bogatemu zapleczu maszynowemu, możemy realizować te procesy wewnętrznie.

Nasz dział projektowy to miejsce, w którym wyobraźnia nie zna granic a jedynymi ograniczeniami jest dział konstrukcyjny, który odważnie szuka rozwiązań i budżet, do którego się dostosowujemy .

To na etapie projektowym bierzemy pod uwagę estetykę wykonania mebli czy stoisk, ergonomię projektu czy zaplanowanie dobrych ciągów komunikacyjnych.

Dobre założenia projektowe, które pomagamy ustalić, przyspieszają prace nad projektem i przyczyniają się do sukcesu.

 

Produkcja

Dział produkcyjny, to nie tylko pracownicy fizyczni, których bardzo sobie cenimy za ich pracowitość i sumienność, ale także kadra zarządzająca, która nadzoruje etapy produkcji.

W naszej firmie to wykwalifikowany inżynier-konstruktor, opracowuje technologię, przygotowuje rysunki techniczne oraz zarządza pracami na produkcji a dyrektor produkcyjny czuwa nad wszystkimi etapami produkcji. Często wskazując nabywcom naszych produktów nowe możliwości technologii reklamy, rozwiązać czy dbając o to abyśmy otrzymali niezbędne dane i materiały na czas.

Transport

Dysponujemy własną flotą samochodową , która obejmuje samochody osobowe oraz busy przeznaczone do przewozu osób oraz produktów i sprzętu.

Każdy transport elementów stoiska to ryzyko uszkodzenia go, dlatego przykładamy najwyższą uwagę do tego aby elementy były dobrze przygotowane do transportu, jak również nasze ekipy dokładają staranności przy załadunku i rozładunku czy przenoszenia elementów. Korzystamy również z usług sprawdzonych firm transportowych, kierując się pewnością i niezawodnością dostawy  i atrakcyjną ceną dbając o niezbędną dokumentację przewozową.

Montaż

Kompleksowa obsługa realizacji to również fachowy montaż wykonywany przez własne, wykwalifikowane ekipy montażowe. Takie rozwiązanie to dla nabywcy gwarancja, że jedna firma odpowiedzialna jest za dostarczane produkty oraz ich montaż. Nie korzystamy z usług podwykonawców w czym wyróżniamy się na tle firm konkurencyjnych. Dzięki temu unikamy nieporozumień podczas montażu. Nasi pracownicy są dobrze zaznajomieni z projektem, co pozwala na szybki i sprawny montaż.

Serwis

Opieka realizatora podczas trwania targów to podstawowy serwis jaki świadczymy. Realizator sprząta stoisko po całym dniu, a także jest na stoisku rano przed rozpoczęciem eventu.

Ponadto organizujemy dodatkowe usługi jak: zamówienie hostess, stylizacja hostess zgodnie z brandem, catering, multimedia, animacje, inne atrakcje.

Nasi klienci