O nas

Brand Creation - poznajmy się

Ideą powstania firmy Brand Creation, było stworzenie zespołu, który pracuje najwyższymi standardami pracy w pełnych procedurach świadcząc usługi najwyższej jakości. Jesteśmy młodą firmą jednoczącą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, eventowej i reklamowej. W procesie budowania naszej nowej marki na rynku, przyświeca nam cel tworzenia unikalnych projektów stoisk targowych i  elementów wyposażenia sklepów. Stawiamy na trzy fundamentalne wartości: Jakość, Profesjonalizm i Nowoczesność, dzięki czemu nasza firma pozyskuje stałych klientów, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie i szybką reakcje na ich potrzeby związane z realizacjami projektów.

Profesjonalizm

Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy cechują się rzetelnością, zaangażowaniem i pracowitością. Podnoszenie kwalifikacji personelu, pod kątem dostępnych technik projektowych, zarządzania oraz rozwiązań technologicznych wyróżnia nas spośród konkurencji. Bezwzględnie przestrzegamy terminowości świadczonych usług zgodnie z ustalonym harmonogramem prac, co czyni nas solidnym i wiarygodnym partnerem. Przywiązujemy również bardzo dużą uwagę do tego, aby nasze produkty sprostały wszystkim wymaganiom technicznym, bezpieczeństwa i aby wszystkie formalności były dopełnione, w czym często wyręczamy naszych klientów. Dział technologii  produkcyjnej dba o utrzymanie efektywnych rozwiązań z wykorzystaniem wiedzy technicznej oraz profesjonalne projektowanie konstrukcji. Udzielamy szybkiej i profesjonalnej pomocy technicznej i  koncepcyjnej.

Jakość

Nasze realizacje charakteryzują się wysokim stopniem zgodności realizacji z projektem i wyspecjalizowanymi wymaganiami, przez co  w pełni zaspokajają oczekiwania nabywców. Do poziomu obsługi klientów przywiązujemy najwyższą wagę,  dlatego stale dążymy do poprawy procesów w naszej firmie. Staramy się również utrzymać najwyższy stosunek jakości do ceny. Doświadczenie w branży pozwala nam na dostarczanie produktów wykonanych z materiałów najlepszej jakości w najlepszej cenie. Używamy nowoczesnych maszyn do produkcji, które pozwalają nam osiągnąć precyzje wykonania na bardzo wysokim poziomie. Własne zaplecze produkcyjne przyczynia się  do elastyczności i niezależności, a także pozwala w pełni kontrolować  proces produkcji.

Nowoczesność

W naszej firmie stawiamy na rozwój i  nowoczesność.
Nowoczesne maszyny i technologie produkcyjne, pozwalają na bardzo dużą dokładność wykonania. Uzdolniona kadra projektantów, śledzi najnowsze trendy w designie poprzez regularny, udział w targach oraz  szkoleniach , dzięki czemu potrafią stworzyć projekt unikalny, nieszablonowy. Szkolenia oraz zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami to nieustanny etap naszego rozwoju.

Wsparcie PFR

Nasi klienci