O nas

Brand Creation - poznajmy się

W Brand Creation tworzymy unikalne projekty stoisk targowych i handlowych oraz elementów wyposażenia sklepów. Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży targowej, eventowej i reklamowej. Takie połączenie sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów zarówno od strony technicznej, sprzedażowej, jak i marketingowej.

W codziennej pracy zawsze stawiamy na trzy fundamentalne wartości: jakość, profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zrealizowany przez nas projekt będzie indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zapewniamy kompleksowe wsparcie – począwszy od pomysłu, poprzez tworzenie wizualizacji, przygotowanie materiałów oraz montaż.

Profesjonalizm

Naszą firmę tworzą specjaliści, których cechuje rzetelność, zaangażowanie i pracowitość. Dbamy o to, aby stale podnosić posiadane kwalifikacje ? zarówno w zakresie projektowania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych stosowanych w branżach targów i wyposażenia sklepów, jak i zarządzania projektami. Wierzymy, że posiadana wiedza oraz doświadczenie są gwarancją jakości dla naszych Klientów.

Kompetencje łączymy terminowością. Zawsze trzymamy się wyznaczonego harmonogramu prac, co czyni nas solidnym i wiarygodnym partnerem w biznesie. Przywiązujemy również bardzo dużą uwagę do tego, aby nasze produkty spełniały wszystkie wymagania techniczne, bezpieczeństwa i aby dopełnione zostały wszystkie formalności związane z przygotowaniem stoisk targowych, handlowych czy wyposażeniem sklepów.

Jakość

Realizowane przez nas projekty charakteryzują się wysokim stopniem zgodności z przygotowanym wcześniej projektem i postawionymi w nim wymaganiami. Możesz mieć pewność, że stworzone na etapie prac koncepcyjnych rozwiązania, zostaną wcielone w życie. Co więcej, tworzone przez nas oferty zachowują zawsze najlepszą relację ceny do jakości.

Do produkcji używamy nowoczesnych maszyn, które pozwalają nam na zrealizowanie nawet bardzo zaawansowanych technicznie projektów, a własne zaplecze produkcyjne eliminuje problem nierzetelnych podwykonawców i pozwala w pełni kontrolować proces realizacji zamówień.

Nowoczesność

W Brand Creation stawiamy na stały rozwój i nowoczesność. Dotyczy to zarówno prac koncepcyjnych, projektowych, jak i stosowanych w produkcji technologii. Nasi projektanci śledzą najnowsze trendy w designie, regularnie biorą udział w targach oraz szkoleniach branżowych. Dzięki temu tworzone przez nas projekty cechuje nieszablonowe podejście i unikalny wygląd. Tak przygotowane stoiska targowe i handlowe wyróżniają się na tle konkurencji, a wyposażenie sklepów podkreśla walory oferowanych w nim produktów.

Nasi klienci