O nas

Projekt

Każdy projekt, to indywidualne podejście do klienta. Zadbamy o każdy  detal, zaproponujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, którzy posiadają wiedzę i talent, a to wszystko potrafią przełożyć na idealny projekt.

Produkcja

Posiadamy bogate zaplecze produkcyjne i wykwalifikowany zespół ludzi. Dzięki temu przez cały czas trzymamy rękę na pulsie i mamy możliwość sprawdzania wszystkiego na bieżąco. Przez cały etap produkcji będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Tak byś Ty mógł być spokojny, że wszystko idzie w dobrym kierunku

Montaż

Nasi technicy, to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Zadbają o to by stoisko, meble czy reklama w pełni spełniały Twoje oczekiwania. Termin to dla nas świętość, dlatego nie ma mowy o oddaniu usługi po czasie.

Realizacja

Podczas realizacji nie zostawimy Cię samego, zawsze do dyspozycji będzie osoba, która będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie stoiska. W czasie otwarć sklepów, to ona dopilnuje aby wszystko przebiegało tak jak to sobie zaplanowaliśmy.

Nasi klienci